Tréneri

Mgr. Miroslav Bokor

hlavný tréner

Tréner slovenskej juniorskej reprezentácie. Absolvoval Fakultu telesnej výchovy a športu v Bratislave, diplomovaný tréner krasokorčuľovania. Učinkoval v ľadovej revue v Saudskej Arábii. V rokoch 2002-2017 bol hlavným trénerom Krasokorčuliarskeho klubu v Trnave. Zo svojimi zverencami získal 8x víťazku Majstrovstiev Slovenska, 5x víťazku Slovenského pohára, 2x najlepší klub na Slovensku, 2x druhé miesto v pohári klubov na Slovensku. Ako tréner sa zúčastnil EYOF, YOG, JGP, Majstrovstiev sveta juniorov. 10 rokov organizoval Medzinárodný krasokorčuliarsky kemp v Trenčíne, 8 rokov medzinárodné závody Tirnavia Ice Cup v Trnave. V posledných dvoch rokoch bol riaditeľom medzinárodných pretekov RIEDEL ICE CUP v Prahe. Od roku 2019 je hlavným trénerom krasokorčuliarskeho klubu ICE SKATING TRNAVA.


Liana Drahová

Je bývalou československou krasokorčuliarkou, študovala na Fakulte telesnej výchovy a športu. S krasokorčuľovaním začala v Liberci, vážnejšie sa mu začala venovať až v Bratislave v roku 1965. V Slovane Bratislava vytvorila športový pár s Petrem Bartosiewiczem. Športovú kariéru ukončila v 22 rokoch, následne sa venovala krasokorčuľovaniu ako trénerka. V roku 1974 získala bronzovú medailu na Majstrovstvách Európy v krasokorčuľovaní, a je viacnásobnou majsterkou ČSR. Dodnes trénuje s plným nasadením, rovnako ako v minulosti v Rakúsku. Aktuálne pôsobí v našom klube a trénuje naše nádeje.

Erika Viteková

Je našou najmladšou trénerkou. 17 rokov profesionálne pretekala, z toho 10 rokov pod vedením nášho súčasného hlavného trénera Mgr. Miroslava Bokora. V rokoch 2010 a 2012 bola juniorskou reprezentantkou SR. V tomto období sa zúčastnila dvoch juniorských GranPrix (JGP), seniorských majstrovstiev štyroch krajín a rôznych medzinárodných pretekov, zároveň bola víťazkou Slovenského pohára. Od roku 2015 sa venuje trénerskej činnosti detí od 4 rokov.